Péče o šperky

 Péče o šperky Swarovski

Aby Vaše šperky Swarovski vydržely co nejdéle krásné, je potřeba se o ně s náležitou péči starat,proto Vám zde přinášíme několik rad jak o šperky pečovat,čistit je a uchovávat.
 
1) Šperky Swarovski by neměly přijít do kontaktu s vodou!Proto je nutné šperky odložit před koupáním, mytím nádobí a podobnými činnostmi.
2) Vyvarujte šperky kontaktu s chemickými prostředky. Působením některých parfémů, krémů, mořské vody, chlóru a jiných chemikálií může dojít k poškození povrchové úpravy.
3) Šperky Swarovski je nutno odložit i při fyzické námaze,mohly by se jednat poškodit mechanicky a pak také při kontaktu s potem by mohlo dojít ke znehodnocení kovových komponentů šperků.
4) Šperky by měly být uchovávány nejlépe v krabičce či sáčku.Jen tak můžete prodloužit jejich životnost a zářivost Swarovski kamenů.
5) A důležitou součástí péče o Swarovski šperky je také pravidelné čištění šperků. K čištění používejte jemnou čistící tkaninu, tekuté roztoky nebo krémy určené pro čištění.
 
Pozor! K čištění rhodiovaných výrobků tyto abrazivní materiály nepoužívejte, doporučujeme vám měkký hadřík namočený ve vlažné (ne horké) vodě s přídavkem saponátu, opláchnout a vysušit.
 
V případě většího znečištění je lépe šperk svěřit odborníkům.

 

Navštivte také

Doména swarovski-doplnky.cz

Pagerank: 0

S-rank: 0

Návštěvnost: Doposud 37763 návštěvníků

Prodej / pronájem domény

Doména swarovski-doplnky.cz je k dispozici k prodeji či k pronájmu. V případě vážného zájmu nás kontaktujte.

Kontaktní formulář